Posadzki żywiczne dekoracyjne

Firma BuMiTech poleca Klientom najwyższej jakości posadzki żywiczne. Stanowią one bardzo efektywną alternatywę dla posadzek betonowych, dlatego bywają stosowane zamiennie wobec nich.

Z uwagi na specyficzną technologię, wykonanie tego rodzaju prac należy powierzać wyłącznie profesjonalistom z doświadczeniem, wiedzą oraz zapleczem. Nasze przedsiębiorstwo to aktualnie jeden z liderów na rynku w tym zakresie. Radzimy sobie świetnie, bo postawiliśmy na wąską specjalizację.

Nasze posadzki żywiczne to dobra cena i profesjonalizm

Klienci mogą być pewni tego, że oferowane im rozwiązania spełnią oczekiwania związane z jakością, wytrzymałością i rzecz jasna rozsądną ceną. Wszystko jedno, czy celem zamawiającego są posadzki żywiczne dekoracyjne dla lokali gastronomicznych lub obiektów handlowych, czy też posadzki żywiczne na taras. Nasi specjaliści doradzą najlepsze rozwiązanie, a ekipa BuMiTech zajmie się sprawną realizacją zlecenia.

posadzka żywiczna na taras
posadzka żywiczna dekoracyjna

Balkony, tarasy – wszędzie tam nadają się nasze posadzki!

Niższa waga własna żywic syntetycznych w stosunku do tradycyjnego betonu to kolejny atut. Czasami mniejsze obciążenia w ramach rozwiązań konstrukcyjnych są wskazane. Dlatego inwestorzy wybierają posadzki żywiczne na balkon. Gwarantują wytrzymałość na długi czas i odporność na zmienne czynniki pogodowe. Oczywiście konieczne jest dochowanie zasad procesu technologicznego, który powinien uwzględniać warunki, w jakich posadzka jest wylewana i utwardzana.

Posadzki żywiczne do garażu i nie tylko

Jakie są największe zalety technologii, na której bazują nasze rozwiązania? Przede wszystkim wykonujemy posadzki szybkowiążące, co oznacza krótszy czas prowadzenia prac. Klient może więc szybciej przejść do kolejnego etapu adaptacji pomieszczenia lub po prostu zacząć korzystać z niego zgodnie z wcześniejszymi założeniami. Do miejsc, w jakich kładziemy posadzki, zaliczają się na przykład garaże czy warsztaty. Tam, gdzie liczy się solidna nawierzchnia i krótkie oczekiwanie na efekty - posadzki żywiczne do garażu sprawdzą się najlepiej.

Miasta, w których wykonujemy posadzki żywiczne: Warszawa, Lublin, Łódź, Radom i Siedlce i innye na terenie wojewódźtw - mazowieckie i lubelskie. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania szczegółów oferty oraz cennika za usługę realizacji posadzki przemysłowej - cena ustalana jest indywidualnie.

O Nas

Producent przemysłowych posadzek żywicznych

Copyright 2020 All Right Reserved

Kontakt