Posadzka szybkowiążąca

Posadzki charakteryzują się bardzo krótkim czasem wykonania - można je w pełni użytkować już po dwóch godzinach od zakończenia prac wykonawczych.

Zastosowanie żywicy metakrylowej sprawia, że okres wiązania posadzki to zaledwie dwie godziny – stanowi to rekord na rynku. Między innymi z tej przyczyny rozwiązania od BuMiTech spotykają się z tak pozytywnymi ocenami. Posadzka szybkowiążąca sprawdzi się w różnych przestrzeniach, takich jak warsztaty i garaże, parkingi podziemne, magazyny czy obiekty handlowe. Oczywiście spisuje się doskonale także w domach oraz w częściach wspólnych budynków wielorodzinnych. Istnieją też szerokie możliwości jej personalizacji.

Posadzka szybkowiążąca wykorzystana w warsztacie

Sprawdzona posadzka szybkowiążąca w znakomitej cenie

Jeśli zajdzie potrzeba, gotowa posadzka szybkowiążąca mogą zyskiwać różny wygląd. Efekt kolorystyczny da się uzyskać poprzez dodatek barwników, a także specjalnych matowych płatków w różnych barwach. Dzięki nim gotowa nawierzchnia może wizualnie imitować szlachetne kamienie naturalne takie jak granit czy marmur. Oczywiście istnieje także możliwość zamówienia posadzki bezbarwnej. Klienci BuMiTech mogą liczyć na korzystne ceny oraz najwyższą jakość usług.

O Nas

bumitech-logo

Copyright 2020 All Right Reserved

Kontakt