Posadzki epoksydowe

Wykorzystanie żywicy syntetycznej w kontekście nawierzchni podłogowej jest coraz powszechniejsze. Możliwości zamówienia takiej podłogi oferuje nasza firma. BuMiTech to doświadczenie i profesjonalizm. Posadzki epoksydowe to temat, który znamy bardzo dobrze.

Współpracujemy z różnymi grupami Klientów. Na nasze rozwiązania decydują się przedsiębiorstwa, placówki użyteczności publicznej czy właściciele prywatnych domów. To uniwersalna opcja o szerokim spektrum walorów użytkowych. Żywiczne podłogi z powodzeniem zastępują te wykonane z glazury czy betonu.

Dlaczego posadzki epoksydowe?

Dzięki starannie opracowanym mieszankom żywic syntetycznych udaje się uzyskać wytrzymałe, łatwe w czyszczeniu posadzki epoksydowe. Sprawdzają się znakomicie w różnych warunkach. Także tam, gdzie podłogi są narażone na spore obciążenia czy regularny kontakt z wilgocią i substancjami chemicznymi. Systemy posadzkowe są też przygotowane na ruch kołowy o różnym natężeniu, dlatego posadzki z żywicy epoksydowej nadają się do magazynów czy centrów logistycznych.

Praktyczne walory, których nie sposób pominąć

Oferowane przez BuMiTech posadzki epoksydowe rozwiązania zaliczają się do posadzek szybkowiążących. Oznacza to, że mogą być one normalnie użytkowane nawet po dwóch godzinach od wylewki. Takie tempo nie jest osiągalne w przypadku innych nawierzchni. Kładzenie jest bezpyłowe, a samą posadzkę można układać bardzo cienkimi warstwami. Jeśli chodzi o kolorystykę, Klienci mają pełną swobodę. Mogą wybrać zabarwienie z szerokiej palety kolorów i deseni. Gotowa podłoga jest też wyjątkowo szczelna.

Ekonomiczne posadzki epoksydowe tylko od nas!

Staramy się proponować Klientom rozwiązania, za które nie trzeba wiele zapłacić. Jednocześnie można liczyć na wysoką jakość wynikającą ze stosowania najlepszych materiałów oraz nowatorskich technologii. Dzięki firmie BuMiTech posadzki epoksydowe to jakość i cena połączone w optymalną kombinację. Gama rozwiązań przemysłowych, antypoślizgowych i dekoracyjnych czeka na Państwa zamówienia. Zapraszamy do kontaktu!

Miasta, na których terenie wykonujemy posadzki epoksydowe: Łódź, Warszawa, Lublin i inne wchodzące w województwa mazowieckie i lubelskie

O Nas

Producent przemysłowych posadzek żywicznych

Copyright 2020 All Right Reserved

Kontakt