Posadzki chemoodporne

Posadzki chemoodporne / antybakteryjne to posadzki przemysłowe na bazie żywicy poliuretanowej z zawartością wypełniaczy cementowych i kruszywa, posiadające właściwości antybakteryjne.

Tak wykonana nawierzchnia spowalnia rozwój drobnoustrojów, dlatego znakomicie sprawdza się w halach produkcyjnych przemysłu spożywczego. Oprócz tego posadzki chemoodporne doskonale radzą sobie w kontakcie z substancjami chemicznymi. Niestraszne im żrące kwasy, oleje syntetyczne oraz inne silnie skoncentrowane środki. BuMiTech starannie dobiera mieszankę żywic oraz dodatków, tak aby pomieszczenie było idealnie przygotowane na konkretne potrzeby. Doceniają to Klienci, którzy zamawiają u nas kolejne realizacje.

Posadzki chemoodporne – zwarte i twarde jak ceramika

Po zakończeniu procesu wylewania, poziomowania i wiązania każda z gotowych posadzek wygląda i sprawuje się podobnie jak nawierzchnia z glazury. W zależności od oczekiwań, możemy zapewnić posadzkę gładką lub o własnościach antypoślizgowych. Kwestią otwartą jest także barwa zależna od zastosowania odpowiednich pigmentów. Wykonanie posadzki żywicznej jest szybkie z uwagi na krótki czas wiązania, co stawia ją ponad alternatywnymi rozwiązaniami.

Posadzki chemoodporne oraz ich wykorzystanie

O Nas

bumitech-logo

Copyright 2019 All Right Reserved

Kontakt