Posadzki chemoodporne

Posadzki chemoodporne / antybakteryjne to posadzki przemysłowe na bazie żywicy poliuretanowej z zawartością wypełniaczy cementowych i kruszywa, posiadające właściwości antybakteryjne.

Tak wykonana nawierzchnia spowalnia rozwój drobnoustrojów, dlatego znakomicie sprawdza się w halach produkcyjnych przemysłu spożywczego. Oprócz tego posadzki chemoodporne doskonale radzą sobie w kontakcie z substancjami chemicznymi. Niestraszne im żrące kwasy, oleje syntetyczne oraz inne silnie skoncentrowane środki. BuMiTech starannie dobiera mieszankę żywic oraz dodatków, tak aby pomieszczenie było idealnie przygotowane na konkretne potrzeby. Doceniają to Klienci, którzy zamawiają u nas kolejne realizacje.

Posadzki chemoodporne – zwarte i twarde jak ceramika

Po zakończeniu procesu wylewania, poziomowania i wiązania każda z gotowych posadzek wygląda i sprawuje się podobnie jak nawierzchnia z glazury. W zależności od oczekiwań, możemy zapewnić posadzkę gładką lub o własnościach antypoślizgowych. Kwestią otwartą jest także barwa zależna od zastosowania odpowiednich pigmentów. Wykonanie posadzki żywicznej jest szybkie z uwagi na krótki czas wiązania, co stawia ją ponad alternatywnymi rozwiązaniami.

Posadzki chemoodporne oraz ich wykorzystanie

Dostarczane wylewki dzięki wysokiej odporności na różnego rodzaju chemikalia stanowią znakomite wyposażenie nie tylko hal przemysłu spożywczego, ale także warsztatów i garaży, gdzie może dojść do wycieku oleju czy też innych płynów. Odpowiednio zabezpieczone posadzki chemoodporne ułatwiają pozbycie się plam i nie pozostawiają śladu po zabrudzeniach. Można na nich stosować różne detergenty myjące, co bardzo ułatwia utrzymanie ich w czystości.

Znakomita jakość wykonania posadzek chemoodpornych

Oferowane posadzki chemoodporne wyróżniają się przede wszystkim łatwością nakładania oraz bardzo krótkim czasem wysychania. Szerokie zastosowanie tego typu posadzek sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich proponowanych przez nasze przedsiębiorstwo wylewek oraz do wybrania najodpowiedniejszego asortymentu dla swoich potrzeb. Proponujemy usługi naszej doświadczonej ekipy gwarantującej wykonanie podłogi z dbałością o najmniejszy szczegół.

O Nas

Producent przemysłowych posadzek żywicznych

Copyright 2020 All Right Reserved

Kontakt