Posadzka do warsztatu

Dobra posadzka do warsztatu może być wykonana z żywicy epoksydowej lub wylewki polimerowej. Takie rozwiązania w asortymencie BuMiTech cieszą się sporą popularnością.

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala na dostarczanie jakościowych posadzek do warsztatu. Oferowane wylewki odznaczają się wysoką wytrzymałością, dzięki czemu mogą być na nich użytkowane nawet bardzo ciężkie maszyny oraz urządzenia. Do wykonania tego typu podłóg najlepiej sprawdza się poliuretan, który dzięki właściwościom antypoślizgowym zapewnia bezpieczeństwo wszystkim osobom znajdującym się w warsztacie. Dostarczane posadzki wyróżniają się doskonałym wyglądem, a także możliwością tłumienia drgań i hałasu. Ponadto różnego rodzaju pyły oraz plamy z olejów mogą być w bardzo łatwy sposób usunięte, nie pozostawiając śladu po zabrudzeniach. Na tego typu podłogach bardzo często poruszają się maszyny i pojazdy, dlatego odznaczają się one wysoką odpornością na zabrudzenia śladami opon.

posadzki do warsztatu

Posadzka do warsztatu - łatwość pielęgnacji

Oferowane przez nas wylewki charakteryzują się przede wszystkim łatwością nakładania, a także wygodą w utrzymaniu porządku. Dzięki swojej wytrzymałości mogą być na nich stosowane różnego rodzaju chemiczne środki czystości. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne urządzenia gwarantujące skrócenie czasu nakładania wylewki do minimum. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą przedsiębiorstwa oraz do skorzystania z usług realizowanych przez naszych doświadczonych pracowników. Prezentowane posadzki do warsztatu to gwarancja solidności oraz pewność użytkowania przez wiele lat, bez konieczności podejmowania jakichkolwiek napraw.

Klienci wybierają je z uwagi na szybką realizację i krótki czas wiązania. Poza tym uzyskana nawierzchnia jest wytrzymała i elastyczna. Łatwo też ją uformować, aby uzyskać pożądany spadek do kratki spustowej lub korytka odwadniającego. Wysokiej jakości posadzka do warsztatu wykonana przez naszą doświadczoną ekipę to solidność w dobrej cenie.

O Nas

Producent przemysłowych posadzek żywicznych

Copyright 2020 All Right Reserved

Kontakt