Posadzki dekoracyjne

Żywiczne posadzki dekoracyjne to oferta dla obiektów, w których możliwość tworzenia ciekawych wzorów, efektów i połączeń kolorystycznych jest równie ważna jak wytrzymałość posadzki.

Rozwiązania tego typu sprawdzają się zarówno w domach i mieszkaniach, jak też w punktach usługowych czy obiektach użyteczności publicznej. Gama zastosowań jest szeroka, ponieważ Klient może mieć dowolne wyobrażenie o tym, jaki typ nawierzchni powinien się znaleźć w pomieszczeniu. Posadzki dekoracyjne od BuMiTech znakomicie łączą w sobie typowe cechy techniczne posadzek żywicznych. Są wytrzymałe, odporne na czynniki zewnętrzne i łatwe do utrzymania w czystości. Wyróżnia je nienaganna estetyka.

Posadzki dekoracyjne oraz ich wykorzystanie

Ekonomiczna i efektowna posadzka dekoracyjna

Wykonanie takiej nawierzchni zajmuje niewiele czasu. Wynika to ze specyfiki żywic syntetycznych, które szybko wiążą. Oznacza to, że przygotowanie podłogi od rozpoczęcia prac do oddania Klientowi stanowi krótki okres. To świetna wiadomość, zwłaszcza gdy zamawiającemu zależy na tempie prowadzonych prac. Adekwatnie do preferencji, gotowe posadzki dekoracyjne mogą posiadać wykończenie połyskliwe, matowe czy satynowe. Są trwałe, a co za tym idzie opłacalne i przyjazne środowisku.

Posadzki ozdobne – ogrom możliwości kolorystycznych

Poprzez odpowiedni dobór dodatków, w tym substancji barwiących, można zapewnić swojej posadzce znakomitą prezencję. Firma BuMiTech bez problemu przygotuje mieszankę z określonym deseniem, na przykład imitującą konkretny kamień naturalny. Pod względem wizualnym nasze rozwiązania są trudne do odróżnienia od nawierzchni z kamienia czy ceramiki. Posadzki ozdobne, które wykonujemy, są właściwe dla: pomieszczeń mieszkalnych, punktów handlowych i usługowych, gastronomii czy hoteli.

Posadzki dekoracyjne wykonujemy również na terenie innych miast - Warszawa, Łódź i Lublin.

O Nas

Producent przemysłowych posadzek żywicznych

Copyright 2020 All Right Reserved

Kontakt