Posadzki antystatyczne

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie, a także przeprowadzone realizacje pozwalają nam sprostać oczekiwaniom każdego z klientów poszukującego najodpowiedniejszej posadzki antystatycznej.

Dostarczane wylewki wyróżniają się wysoką odpornością na obciążenia, a także łatwością w utrzymaniu czystości. Mogą być do nich przymocowane nawet bardzo duże regały ze sprzętem komputerowym. Posadzki antystatyczne często wykorzystuje się w fabrykach samochodowych oraz laboratoriach, gdzie występuje duże nagromadzenie elektroniki.

Posadzki antystatyczne – gdzie się sprawdzą najlepiej?

Bazując na technologii polimerowej, można wykonać posadzkę o właściwościach antystatycznych. Oznacza to, że podłoga odprowadza wyładowania elektryczne. To pożądana cecha w przypadku miejsc, gdzie działają urządzenia elektroniczne. BuMiTech wykonuje takie wylewki w serwisach elektroniki, serwerowniach oraz innych pomieszczeniach, gdzie pracuje naraz wiele urządzeń komputerowych. Są zalecane również tam, gdzie przechowuje się gazy i materiały wybuchowe. Posadzki antystatyczne dostępne są w różnych wariantach wybrawienia oraz faktury – gładkie, jak i antypoślizgowe.

Profesjonalne wykonanie wylewek

Oferowana przez nasze przedsiębiorstwo posadzka antystatyczna jest wykonywana z zachowaniem wszelkich obowiązujących norm. Dzięki temu możliwe jest jej użytkowanie nawet przez wiele lat bez konieczności podejmowania jakichkolwiek czynności naprawczych. Dzięki systemowi uziemień ładunki elektrostatyczne są w bezpieczny sposób odprowadzane z pomieszczenia, co zapewnia bezpieczeństwo dla wszystkich urządzeń, które się w nim znajdują.

O Nas

Producent przemysłowych posadzek żywicznych

Copyright 2020 All Right Reserved

Kontakt