Posadzki z tworzyw sztucznych

Nasza firma jest dostawcą rozwiązań w zakresie nawierzchni, które są alternatywą dla posadzek betonowych. Dysponujemy także technologiami, za pomocą których można odnowić starą posadzkę z betonu, nadając jej dodatkowe walory użytkowe.

Posadzki z tworzyw sztucznych mogą więc stanowić odrębną wylewkę, jak też pokrywać tę istniejącą dotąd. Do ich wykonania wykorzystywane są przede wszystkim mieszanki polimerowe. Łączą one kluczowe zalety nawierzchni betonowych oraz z żywic epoksydowych. Składają się z dwóch odrębnych spoiw, co skutkuje ich wytrzymałością mechaniczną. Podłogi PCC cieszą się rosnącym zainteresowaniem.

Doskonałe posadzki polimerowe w najlepszych cenach

Jeśli ktoś obawia się o wysoki koszt wykonania podłogi w tej technologii, nie ma powodów do niepokoju. Nasz cennik jest jednym z najlepszych w Polsce. Udowadniamy, że nowoczesne posadzki polimerowe wcale nie muszą stanowić dużej inwestycji. Tym bardziej, że posiada szereg dodatkowych walorów. Należy tu wskazać krótki czas wiązania mieszanki czy też znakomitą wytrzymałość. Trzeba podkreślić, że w przypadku posadzek polimerowych konieczne jest zastosowanie podłoża betonowego. Musi ono jednak spełniać pewne wymagania techniczne.

Jak należy kłaść posadzki bezspoinowe?

Podłoże pod posadzkę jest zazwyczaj wylewką betonową. Nie powinny się w niej znajdować kruszywa o porowatej strukturze, beton nie może być zawibrowany. Kolejna kwestia to brak mleczka cementowego oraz innych zanieczyszczeń na powierzchni. Porowatość betonu nie powinna być płytsza niż 2 mm, ale nie głębsza niż 1/3 grubości wylewki polimerowej. Na tak przygotowane podłoże wylewana jest tak zwana warstwa „szczepna”, a na nią – właściwa mieszanka polimerowa. Takie posadzki bezspoinowe są odpowiednie dla różnych typów pomieszczeń. Wylewamy je w zakładach produkcji spożywczej (produkcja „mokra”), a także w myjniach samochodowych.

O Nas

Producent przemysłowych posadzek żywicznych

Copyright 2020 All Right Reserved

Kontakt