Posadzki do hal produkcyjnych i magazynowych

Firma BuMiTech oferuje posadzki do hal produkcyjnych spełniające wymagania w zakresie wytrzymałości oraz estetyki. Polecamy rozwiązania na bazie żywic epoksydowych, a także wylewek polimerowych.

Tymi ostatnimi można powlekać zastane posadzki betonowe. Zostają dzięki temu wzmocnione, pozyskując dodatkowe walory użytkowe. Po te kategorie nawierzchni sięgają przedsiębiorstwa, którym zależy na najwyższej jakości podłóg. Te same warunki muszą spełnić posadzki w halach magazynowych.

Oferowane przez nasze przedsiębiorstwo wylewki do przestrzeni magazynowych i produkcyjnych to gwarancja wysokiej jakości, a także wytrzymałości. Proponowane podłogi odznaczają się łatwością nakładania oraz szybkością schnięcia. Bardzo często to od jakości posadzki w halach magazynowych zależy prawidłowe funkcjonowanie różnego rodzaju urządzeń i maszyn znajdujących się w pomieszczeniu. Odpowiednio wykonana wylewka ma właściwości tłumienia drgań oraz hałasu. Posadzki do hal produkcyjnych są bardzo często pokrywane warstwą antypoślizgową zapewniającą bezpieczeństwo wszystkim osobom chodzącym po ich powierzchni. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów, istnieje możliwość umieszczenia na nich różnego rodzaju oznaczeń za pomocą farby.

Wylewki do hal magazynowych i produkcyjnych - połączenie wyglądu z funkcjonalnością

Przestrzenie magazynowe i produkcyjne nie muszą być nudne i szablonowe, dlatego dostarczane przez naszą firmę wylewki to gwarancja nowoczesnego wyglądu, a także niespotykanej wytrzymałości. W różnego rodzaju halach przemysłowych wykorzystuje się ciężkie maszyny i urządzenia, dlatego znajdujące się w nich posadzki muszą odznaczać się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Prezentowane wylewki gwarantują wytrzymałość na nawet bardzo duże obciążenia, a wykorzystanie specjalnej powłoki ułatwia utrzymanie ich w należytej czystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą oraz do wybrania usług realizowanych przez doświadczonych fachowców z zakresu tworzenia posadzek.

Korzystne ceny posadzek dla hal oraz innych obiektów

Klienci mogą liczyć na doradztwo ekspertów. Pomożemy w doborze posadzki, która wytrzyma obciążenia związane z ciężarem potężnych maszyn przemysłowych, ruchem kołowym czy silnymi wibracjami. Wspomniane posadzki w halach magazynowych mają z reguły podobną specyfikę, co pozwala stosować te produkty zamiennie. Wśród dostępnych rozwiązań znajdują się także specjalne posadzki do hal produkcyjnych o antybakteryjnych właściwościach. Spotykane są głównie w przemyśle spożywczym.

O Nas

Producent przemysłowych posadzek żywicznych

Copyright 2020 All Right Reserved

Kontakt